BİZ KİMİZ?

 Öykümüz kurucumuz Mustafa KAĞNICIOĞLU’nun 13 yaşında iş hayatına pastane çıraklığıyla başlamıştır. İdealleri için tek başına çıktığı yolculukta azimle çalışması ve sonraki süreçte çalışanları ile oluşturduğu sinerji işlerin hızla büyümesini sağlamıştır.

1980 – 1984 pastane üretiminde çıraklık, kalfalık ve ustalık sürecini tamamlamıştır.
1984 – 1996 yılları arasında Konya Bulvar pastanelerini kurmuş ve işletmiştir.

1996 Pastane toptancılığı 
2006 Endüstriyel hammadde toptancılığı
2010 Catering toptancılığı
2011 Mersin Serbest Bölge ofis açılışı
2017 Orepa Kitchen Acedmy hizmete açılmıştır.

 Hizmetin bir sanat olduğu anlayışıyla müşterilerimize, güçlü ürün portföyü ve hızlı çözümler üreterek sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.  

Vizyonumuz


 Çalışmakta olduğumuz müşterilerimizin ihtiyacı olan, ürün ve hizmet grubunda ihtisaslaşarak maksimum kaliteyi sağlamaktır

Misyonumuz


Üretici müşterilerine daha sürdürülebilir ve sağlıklı ürünler temin ederek insanların birbirine gerçek gıda ürünleriyle sağlıklı bir şekilde buluşmasını sağlamaktır. Buna ek olarak, Bulvar en iyi ürünü temin ederken doğaya minimum zarar payı olan yöntemleri de bünyesinde barındırmayı kendisine misyon edinmiştir. Yüksek kaliteli ürün ve servis performansını minimum hata payı ile müşteriye ulaştırmak esas misyondur. 

Değerlerimiz

Güvenilirlik : Sürdürülebilir bir müşteri ilişkisi için güvenirliliği en başlı değerlerinde tutan Bulvar aynı zamanda belirli bir iş değeri oluşturmayı kendisine ve şirket bünyesinde çalışanlarına aşılamıştır.

Zamanında teslim : Bulvar, müşterilerden gelen siparişleri zamanında gönderimini sağlamanın, müşteri memnuniyeti için en başlı sebeplerden birisi olduğuna inanmıştır. Bunun gereği olarak, en yetkin ve eğitimli bir kadro ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli ürün temini :  Müşterilerine en iyi ürünleri temin ederek onların memnuniyeti odaklı çalışmayı her zaman kendisine ilke edinmiştir. Bulvarın değerlerinde; aynı zamanda kaliteli ürün ve ham madde tedarikinin ‘’Tedarikçi-Üretici-Müşteri’’ çemberinin kalite düzeyini artırmakta bulunmaktadır.

Profesyonel hizmet sunabilmek:  Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için 40’a yakın çalışanı ve geniş araç filosuyla değerli müşterilerine güler yüzlü bir hizmet sunmak değerleri arasındadır.